Szczepienie w… centrum handlowym

Centra handlowe od 4 maja 2021 roku wznowiły działanie pełną parą i odnotowują świetne wskaźniki odwiedzalności oraz wyniki sprzedaży. Nie powinno zatem dziwić, że w centrum handlowym można się także zaszczepić.

Udogodnienie dla mieszkańców

Skoro spędzamy dużo czasu na zakupach, przy okazji wygodną opcją jest możliwość zaszczepienia się w specjalnym punkcie. W centrum handlowym M1 w podwarszawskich Markach ruszył punkt szczepień powszechnych. To wygodne rozwiązanie dla wielu osób, gdyż pozwala zaoszczędzić czas i połączyć przyjemne z pożytecznym. O przygotowaniu punktu szczepień zdecydował samorząd Marek. Partnerem medycznym jest w tym przypadku Centrum Medyczne Riemer.

Nie jest to jedyny taki punkt w Polsce – również w galerii handlowej Atrium Plejada w Bytomiu działa podobny punkt już od kwietnia. Galeria przeznaczyła na ten cel dwa pomieszczenia – zorganizowano poczekalnię i punkt weryfikacji zgłaszających się na szczepienie oraz tymczasowy punkt szczepienny wyposażony w 5 stanowisk. Galeria w Bytomiu współpracuje z kolei z Przychodnią Lekarską Szombierki.

Lena.k

fot. kfuhlert / Pixabay